Vizyonumuz
   
  Teknolojiyi hatasız, sürekli  güvenilir ve zamanında sunarak gelişmeyi hedeflemektedir.
   
  Müşteri memnuniyeti
   
  Müşterilerimizin memnuniyeti en büyük gücümüzdür. Müşterilerimizi ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak yönlendirerek en uygun çözümleri üretmek, hatasız, zamanında ve güvenilir hizmet hizmet vermek firma vizyonumuzu da şekillendirmektedir.
   
  Güvenilirlik
   
  Güvenilir olmak ve bundan ödün vermemek asla vazgeçmeyeceğimiz prensibimizdir.
   
  Kalite
   
  Kalite standartlarına uygunluk ve bunların sürekli denetlenmesi verimliliğimizin temelidir. Gerek proje hazırlama tekniğinde gerekse uygulamalarımızda yürürlükteki teknik standartlar, yönetmelikler, uluslararası standartlar ve TSE standartları yol göstericimizdir. Bu standartların yetmediği durumlarda uluslararası standartlara uygun malzeme kullanılır.
   
  Zamanında Teslim
   
  Vakit nakittir. Müşterilerimizin vaktinin ne kadar değerli olduğunun bilinciyle çalışma hayatımızın her alanında verdiğimiz sözleri zamanında gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.
   
  Sürekli gelişim
   
  Teknoloji yakından takip etmek, sürekli gelişen ve değişen dünyamızın getirdiği yeniliklere uyum sağlamak ve müşterilerimizi bilgilendirmek bilgileri paylaşmak ve bilginin gücüyle büyümek ana prensiplerimizdendir.
   
  Takım çalışması
   
  Firmamız bünyesinde çalışan, satış ekibi, mühendis kadrosu, tekniker, teknisyen ve montaj elemanları konusunda deneyimli ve referansları olan kişiden oluşmaktadır.Aynı zamanda özel ihtisas gerektiren konularda da konusunda uzman teknik danışmanlarımız vardır.
     
     

Copyright © 2008 E.T.O Elektrik Elektronik Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti. l Web Tasarım : E.T.O. Tasarım