Firmamız dağıtım tesisleri, yüksek yapılar, yönetim binaları, iş alışveriş merkezleri, akıllı binalar, otel ve tatil köyleri, toplu konutlar, sosyal tesisler, kültür merkezleri, organize sanayi bölgeleri v.b. yapı ve tesislerin elektrik sistemlerinin komple projelendirilmesi ve malzemeli olarak montajının yapılması konularında faaliyet göstermek amacıyla 2002 yılında kurulmuştur. Malzeme satış ağıyla başlayan hizmetlerimize 2004 yılında montajı da ekleyerek  firmamız genç ve dinamik yapısıyla müşterilerine hizmet vermektedir.
 
Firmamız kuruluşundan bu yana, teknolojinin son ürün ve hizmetlerini kullanarak, müşterilerine en yenilikçi ve güvenilir çözümleri sunmayı ilke edinmiş, bu anlayışından ödün vermeden sürekli gelişimi hedeflemiştir.
 
Firmamız bugüne kadar kusursuz projeler üretmeyi, taahhüt ettiği tüm uygulama işlerinde de hatasız ve zamanında teslimi başarmış, müşteri memnuniyetini sürekli arkasında alarak, artarak büyüyen bir iş potansiyeli ve sürekli güncellenen bir referans listesi ile yoluna devam etmektedir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
   
   

Copyright © 2008 E.T.O Elektrik Elektronik Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti. l Web Tasarım : E.T.O. Tasarım